Aktuální informace
archiv novinek
Soutěž SUSO 11.06.2019 Více
Erasmus+ 01.04.2019 Více
Stipendium MSK 01.05.2017 Více
Infotherma 2016 19.01.2016 Více
Virtuální
prohlídka
Kořenový
certifikát
Úvodní strana
Menu - HLAVNÍ MENU
BAZÉN - INFORMACE

Otevírací doba dnes:

06:30 - 08:00
13:00 - 15:00
19:15 - 21:00
Dnes je 21.10.2019
Zobrazit vstupné Stáhnout rozpis měsíce
STŘEDA 15.00 - 15.30 ho. BAZÉN OMEZEN NA POLOVINU.

Kontakty školy

Telefonické spojení na ústřednu - vrátnici školy: 558 421 211

Telefonické spojení na sekretariát školy: 558 421 203

Telefonické spojení na zaměstnance školy: nejprve zadejte číslo předvolby 558 421 a potom trojčíslí telefonní přípojky dle následující tabulky:

Jméno Telefon/klapka Email
Základní kontakty
VRÁTNICE SŠŘ 558 421 211
BAZÉN BONKOVÁ Arleta - vedoucí 218 bonkova[zavinac]ssremesel.cz
KUCHYŇ KORČEKOVÁ Bedřiška - vedoucí 226 korcekova[zavinac]ssremesel.cz
HOLEŠOVÁ Gabriela 271 holesova[zavinac]ssremesel.cz
SOLICH Petr, Mgr. ředitel 214 solich[zavinac]ssremesel.cz
FOLDYNOVÁ Eva asistentka ředitele 203 e.foldynova[zavinac]ssremesel.cz
SWATOSCH Radim, Mgr. statutární zástupce, ZŘ pro teor. výuku 299 swatosch[zavinac]ssremesel.cz
ŠIGUT Vladan, Mgr. ZŘ pro praktickou výuku 241 sigut[zavinac]ssremesel.cz
ČARNÁ Kamila, Bc. ZŘ ekonomika 213 carna[zavinac]ssremesel.cz
BUJNOCH Pavel, Mgr. bezpečnostní technik 333 bujnoch[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé všeobecných předmětů
BLAHUTOVÁ Jarmila, Mgr. 295 blahutova[zavinac]ssremesel.cz
HANÁK Ondřej, PhDr.  výchovný poradce 237 hanak[zavinac]ssremesel.cz
KANTARÍKOVÁ Andrea, Bc. 236 kantarikova[zavinac]ssremesel.cz
KUBECZKA Aleš, Mgr., Ph.D předseda předmětové komise ČJ 207 kubeczka[zavinac]ssremesel.cz
KVASNIAKOVÁ Ivana, Bc., Ing. předseda předmětové komise AJ 290 kvasniakova[zavinac]ssremesel.cz
TELECKÁ Soňa, Mgr. 240 telecka[zavinac]ssremesel.cz
VÁVRA Michal, Mgr. předseda předmětové komise M 279 vavra[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé všeobecných předmětů - IT
BLAHUTOVÁ Jana, Ing. přijímací řízení, předseda předmětové komise 273, 228 blahutovajana[zavinac]ssremesel.cz
LISNÍK Pavel, Ing. 279, 240 lisnik[zavinac]ssremesel.cz
ULRICH Ladislav, Ing. správce sítě - IT 290, 259 ulrich[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé všeobecných předmětů - TV
FRKAL Vítězslav, Mgr.  předseda předmětové komise 289, 315 frkal[zavinac]ssremesel.cz
HRUBÁ Monika, Mgr. 289, 315 hruba[zavinac]ssremesel.cz
STODOLA Ondřej, Mgr. 289, 315 stodola[zavinac]ssremesel.cz
STODOLOVÁ Vendula, Mgr. 240 stodolova[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé odborných předmětů ELEKTRO obory
BARANOVÁ Olga, Ing. předseda předmětové komise 233 baranovaolga[zavinac]ssremesel.cz
LITERÁK Petr, Ing. 233 literak[zavinac]ssremesel.cz
MATULA Jaroslav. Ing. 233 matula[zavinac]ssremesel.cz
POLOCH Miroslav, Ing. 233 poloch[zavinac]ssremesel.cz
PŘINDIŠ Aleš, Ing. 236 prindis[zavinac]ssremesel.cz
ŠEBESTÍK Milan, Ing. 233 sebestik[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku ELEKTRO obory
MAĎA Miroslav, Mgr. vedoucí učitel odborného výcviku 324 mada[zavinac]ssremesel.cz
BOHÁČ Jiří 209 bohac[zavinac]ssremesel.cz
MELICHAR Pavel 209 melicharpa[zavinac]ssremesel.cz
OLŠÁK Lukáš  332 olsaklukas[zavinac]ssremesel.cz
PALKOVSKÝ Ivo 206 palkovskyiv[zavinac]ssremesel.cz
PETER Oto 332 peter[zavinac]ssremesel.cz
PSOTA Ladislav 332 psota[zavinac]ssremesel.cz
ŠLAHOREK Martin 206 slahorekma[zavinac]ssremesel.cz
VITÁSEK Jaroslav, Ing. 206 vitasek[zavinac]ssremesel.cz
ŽIGO Jaroslav, Mgr. 332 jzigo[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé odborných předmětů STAVEBNÍ obory
KALLER Bohdan, Ing. arch. 293 kaller[zavinac]ssremesel.cz
KALLEROVÁ Vlastimila, Ing. předseda předmětové komise 293, 236 kallerova[zavinac]ssremesel.cz
HAJDA Karel, Ing. 293, 236 hajda[zavinac]ssremesel.cz
ŠTUKNEROVÁ Jana, Ing. 219 stuknerova[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku oborů ZEDNÍK, ZEDNICKÉ PRÁCE
JAWORSKI Bohuslav, Mgr. vedoucí učitel odborného výcviku 320, 221 jaworski[zavinac]ssremesel.cz
HORÁČEK Petr 339 horacekpe[zavinac]ssremesel.cz
TVRDÝ Štěpán 339 tvrdy[zavinac]ssremesel.cz
VRUBEL František, Ing. 339 vrubel[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku oboru INSTALATÉR
PRYČEK Radovan vedoucí učitel odborného výcviku 287, 262 prycekradovan[zavinac]ssremesel.cz
HASSAN Kamil 287, 308, 262 hassan[zavinac]ssremesel.cz
HRBÁČEK Vladimír 308, 262 hrbacek[zavinac]ssremesel.cz
JUROK Milan 308, 262 jurok[zavinac]ssremesel.cz
MAREK Josef 308 marek[zavinac]ssremesel.cz
PAPALA Adam 308, 262 papalaad[zavinac]ssremesel.cz
PRYČEK Vladimír  287, 262 prycek[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé odborných předmětů oborů Strojírenské práce a Stravovací a ubytovací služby
BOROVIČKOVÁ Jarmila, Ing. 257, 295 borovickova[zavinac]ssremesel.cz
CHOLEVOVÁ Sylva, Ing. 250 cholevova[zavinac]ssremesel.cz
ISTENÁK Emil, Ing. 250 istenak[zavinac]ssremesel.cz
MIČKOVÁ Kamila, PhDr. předseda předmětové komise 257 mickova[zavinac]ssremesel.cz
RAAB Roland, Mgr. 250 raab[zavinac]ssremesel.cz
SOUKUPOVÁ Jitka, Ing. předseda předmětové komise 275 soukupova[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku oboru Strojírenské práce
BENEŠ Milan 212, 209 benesmi[zavinac]ssremesel.cz
GALÁSEK Roman, Bc. 212 galasek[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku oboru Stravovací a ubytovací služby
JURASKOVÁ Jarmila 234 juraskova[zavinac]ssremesel.cz
PLEBANOVÁ Dana, Bc. 234 plebanova[zavinac]ssremesel.cz
ŠIMÍČKOVÁ Stanislava, Bc. 234 simickova[zavinac]ssremesel.cz
Učitelé odborných předmětů Dřevo
ČERVENKA Jan, Mgr. 275 cervenka[zavinac]ssremesel.cz
KOROUSOVÁ Jana, Ing. 236 korousova[zavinac]ssremesel.cz
MILATOVÁ Ĺubica, Ing.  předseda předmětové komise 275 milatova[zavinac]ssremesel.cz
ŠVIDRNOCH Vladimír, Mgr. manažer příjímání ke studiu 273, 219 svidrnoch[zavinac]ssremesel.cz
Ucitelé odborného výcviku Dřevo - odl. pracoviště Frýdlant n. O.
KAŇOK Stanislav, Ing. vedoucí odloučeného pracoviště 558 677 331 kanok[zavinac]ssremesel.cz
PAVLASEK Peter vedoucí učitel odborného výcviku 558 677 331 pavlasek[zavinac]ssremesel.cz
DRABINA Miroslav 558 678 918 drabina[zavinac]ssremesel.cz
HRUŠKA Jan 558 678 918 hruskaja[zavinac]ssremesel.cz
JAVOREK Jiří 558 677 330 javorek[zavinac]ssremesel.cz
MACHÁČ Jaromír 558 678 918 machacja[zavinac]ssremesel.cz
POLÁK Miroslav 558 677 330 polak[zavinac]ssremesel.cz
ŠTEFEK Jiří 558 640 254 stefek[zavinac]ssremesel.cz
VLČEK Mojmír 558 678 918 vlcekm[zavinac]ssremesel.cz
Ekonomický úsek
ČARNÁ Kamila, Bc. ZŘ ekonomika 213 carna[zavinac]ssremesel.cz
HORAKOVÁ Daniela hlavní účetní 232 horakova[zavinac]ssremesel.cz
IMRICHOVÁ Ivana fakturace, pokladna 215, 245 imrichova[zavinac]ssremesel.cz
OPĚLA Dalibor 208 opela[zavinac]ssremesel.cz
ŠIMAROVÁ Lenka personální a mzdová agenda 297 simarovalenka[zavinac]ssremesel.cz
ŠIMAROVÁ Věra  227 simarova[zavinac]ssremesel.cz
SWATOSCHOVÁ Lenka správce budov 216 swatoschova[zavinac]ssremesel.cz
KARASOVÁ Ivana, Ing. sekretariát, potvrzení o studiu 282 karasova[zavinac]ssremesel.cz
Obor - Zedník Obor - Elektrikář Obor - Tesař
Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace